Niniejszy serwis ma charakter informacyjny. Rozkłady zamieszczone w serwisie są tylko informacją dla pasażerów i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego. Autorzy, konsultanci i wydawcy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za błędy czy konsekwencje wynikające z zastosowania informacji dostępnych w tym serwisie.

1. Wpisanie danych ogłoszeniodawcy do bazy busy.sagnet.pl wymaga przesłania danych do wydawcy.

2. Informacje gromadzone w naszej bazie są przetwarzane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

3. Podane we wniosku informacje są umieszczone w internecie na stronach serwisu Mielecki Informator Komunikacyjny pod adresem www.busy.sagnet.pl. Informacje te będą także udostępniane telefonicznie, chyba że ogłoszeniodawca pisemnie zrezygnuje z tej formy ogłaszania się.

4. Na podstawie uzyskanych we wnioskach informacji nie sporządzamy żadnych zestawień, które mogą być ujawniane osobom trzecim. Zgromadzone dane mogą być przetwarzane wyłącznie na potrzeby naszej działalności i prowadzenia serwisu busy.sagnet.pl.

5. Ogłoszeniodawca ma pełne prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia informacji jego dotyczących.

6. Oferujemy ogłoszeniodawcom możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą wpisywać swoje dane do bazy danych busy.sagnet.pl.

7. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieprawidłowe działanie publicznej sieci telefonicznej i teleinformatycznej, w szczególności za zrywanie połączeń i niemożność uzyskania dostępu.

8. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu naruszenia prywatności lub utraty danych.

9. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczane we wpisach ogłoszeniodawców na stronach katalogu teleadresowego.

10. Serwis busy.sagnet.pl nie może być wykorzystywany do łamania prawa bądź postępowania nieetycznego. W szczególności nie wolno naruszać prywatności innych użytkowników sieci internet. Nie wolno umieszczać we wpisach do katalogu i na stronach WWW następujących materiałów: treści wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej, religijnej itp., oraz propagujących przemoc; treści lub ilustracji mogących zostać uznanych za kryptoreklamę oraz reklamę negatywną; materiałów pornograficznych lub erotycznych dowolnego rodzaju.

11. Wszelkie zmiany w treści niniejszego regulaminu będą ogłaszane w internecie w serwisie busy.sagnet.pl.

Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie, uwagi i pytania dotyczące zachowania poufności informacji i działania serwisu. Prosimy o ich kierowanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie blokuj reklam

Widzisz ten komunikat, ponieważ blokujesz reklamy.

Dzięki nim możemy rozwijać ten portal.

Wyłącz blokadę, aby kontynuować!

Dziękujemy

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) m.in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej